O nas

Poznaj naszą firmę

Elektroklimat działa na rynku od 2013 roku. Firma została założona przez absolwenta Politechniki Radomskiej, wydziału elektrotechniki, specjalność: automatyka i informatyka. Swoje doświadczenie związane z fit-out, instalacjami klimatyzacyjno-wentylacyjnymi oraz serwisem klimatyzacji i wentylacji zdobywaliśmy przez ponad 15 lat. Oprócz własnej działalności, pracowaliśmy w dużych ogólnokrajowych firmach pełniąc kierownicze stanowiska. To oczywiście dało nam wszelkie potrzebne umiejętności do najlepszego wykonywania swoich usług.

Ze względu na rozwój firmy, w 2018 roku postanowiliśmy powiększyć grono naszych wykonawców. Dlatego do Elektroklimat dołączył kolejny wspólnik, który przez kilkanaście lat zajmował się szeroko pojętą obsługą firm sieciowych posiadających biura i sklepy na terenie całej Polski – w zakresie prowadzenia budów i remontów placówek. Dzięki temu osiągnęliśmy kolejny poziom rozwoju, który pozwala odpowiadać nam za kompleksową aranżację powierzchni biurowych i komercyjnych.

Jakie usługi wykonujemy

Każdą z wykonywanych usług wykonujemy z największą starannością, stawiamy przede wszystkim na jakość i konkurencyjną cenę. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nawet najtrudniejsze zlecenia. W naszej ofercie znajdą państwo m.in.:

  • Montaż klimatyzacji i serwis klimatyzacji
  • Montaż i serwis wentylacji
  • Usługi podnośnikiem koszowym
  • Profesjonalne wykonywanie przewiertów w betonie
  • Montaż paneli fotowoltaicznych
  • Dystrybucja i sprzedaż urządzeń GREE
  • Sprzedaż materiałów montażowych do klimatyzacji
  • Wynajem osuszaczy powietrza oraz klimatyzatorów przenośnych

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty. Zapraszamy do zakładki kontakt gdzie znajdziecie Państwo różne dogodne formy komunikacji z nami. W celu poznania szczegółów naszej oferty zapraszamy do dedykowanej zakładki „Oferta” oraz do zdjęć naszych realizacji.

Na jakim obszarze działamy

Mieścimy się w województwie mazowieckim, jesteśmy jednak firmą ogólnokrajową i dojeżdżamy w wybrane przez klienta miejsce. Podsumowując Elektroklimat to montaż klimatyzacji, serwis klimatyzacji, montaż wentylacji, serwis wentylacji, usługi podnośnikiem koszowym, wykonywanie przewiertów w betonie, montaż paneli fotowoltaicznych w Warszawie, w Radomiu, Płocku, Grójcu, Łodzi, województwie mazowieckim oraz na terenie całej Polski.

Ponieważ zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego Klienta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.